clock-160335_640.png

10 minútová konzultácia ZDARMA

Máte pochybnosti a váhate, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť?

Neviete, či je vhodná na riešenie práve Vášho zdravotného problému alebo zložitej životnej situácie?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si so mnou konzultáciu ZDARMA.
Porozprávajte mi Váš príbeh a ja nájdem pre Vás najlepšie riešenie.


Mgr. Petra Salajová

www.naturopat.sk

mobil: +421 911 933 798
e-mail: petra.salajova@naturopat.sk

Život ma už od detstva trápil rôznymi chorobami. Absolvovala som mnoho vyšetrení a liečby klasickej medicíny, ktoré môj stav vždy trochu zlepšili. Nikdy som však nemohla žiť svoj život naplno. 

Po skončení VŠ prišla chronická únava, pribúdajúce kilá, sedavý spôsob života. Potom som otehotnela a počas tehotenstva som bola v práci v neustálom strese. Tešila som sa na materskú, že budem mať konečne kľudnejší spôsob života.

Narodil sa mi krásny syn. Na prvý pohľad bol zdravé a spokojné dieťa. Neskôr sme zistili, že je autista. Nie som typ človeka, ktorý sa len tak ľahko vzdáva. Začal sa príbeh môjho samoštúdia – biochémia, vedecké články (publikované prevažne v Amerike), zdravá výživa, vitamínové doplnky a medicína.

Klasická medicína považuje autizmus za genetickú, nevyliečiteľnú chorobu. Dnes viem, že to tak nie je. Oporu som nenašla u žiadneho lekára, iba v rodine.

Postupne, ako som u syna riešila vírusy, baktérie, parazity, kandidu (mykóza), môj syn sa začal usmievať, pozerať sa na mňa a prišli aj prvé slová ako “mama”. Pre niekoho take triviálne, pre nás doma niečo úžasné.

Celá moja snaha pomôcť synovi zahŕňala homeopatiu, biorezonanciu, diétu a vitamínové doplnky. Z diagnostiky biorezonancie som vedela, že má syn ťažké kovy. Viete o tom, že príznaky otravy ortuťou sa zhodujú viac ako na 90% s príznakmi autizmu?

Príznaky chronickej otravy ťažkými kovmi sedeli aj na mňa. :-( Až vtedy som pochopila svoje chronické problémy a začala sa lepšie stravovať. Študovala som možnosti odstránenia ťažkých kovov. Všetky možnosti boli spojené s chémiou, nič moc pre 2,5 ročné dieťa a moje zničené telo.

Náhodou som našla diagnostiku zo živej kvapky krvi, na ktorú som objednala svojho syna. Obrázok pod mikroskopom nebol veľmi pekný (ťažké kovy, fungálny parazit, „ohlodané“ červené krvinky, biela krvinka „prežratá“ ťažkými kovmi). Podľa odporúčania sme začali detoxikáciu prírodnými preparátmi, protokol, ktorý vynašla p. Konrádová z Čiech. Začali sa diať zázraky. Môj syn sa krásne zlepšuje. Ja sa cítim oveľa lepšie a život je odrazu krajší. 

To ma nadchlo pre ďalšie štúdium. Semináre od Kateřiny Konrádovej som s radosťou hltala. Svoje vedomosti som zúročila a začala pomáhať okoliu a známym. Mojím hobby sa stala Naturopatia. Po niekoľkých mesiacoch som začala pracovať ako konzultant v naturopatickej poradni.

Vyskúšala som už veľa prírodných metód a prostriedkov. Preto vám viem za rozumnú cenu odporúčiť iba to, čo je naozaj kvalitné a funguje to. Ak riešite niečo ohľadne svojho zdravia alebo chcete prevenciu, teším sa na vás v mojej NATUROPATICKEJ PORADNI v Bratislave.

Bohušová ZuzanaDobrý deň, volám sa Zuzana Bohušová a som terapeut celosvetovo uznávanej liečebnej metódy CESTA podľa Brandon Bays. 

Pomáham deťom, onkologickým pacientom a iným ľuďom odhaliť skutočnú príčinu ich zdravotných ťažkostí.

Sprevádzam ich pri liečení a zlepšení zdravotného stavu, bez zbytočného užívania liekov

Viac sa o mne dozviete TU >>>

Referencie

Ušetrili by sme si 4 roky trápenia, keby sme o tejto metóde vedeli skôr.

Je to až neuveriteľné, ale funguje to. Máme to odskúšané na vlastnej koži, aj Matejovej :-).

 

Dana Piljarová www.bezalergenov.sk

Chcem vidieť ďalšie referencie >>>

10 minútová
konzultácia zdarma

Ak váhate a nie ste si istý, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť, kliknite na tlačidlo nižšie
a dohodnite si so mnou konzultáciu zdarma.

clock-160335_640.png

10 minútová konzultácia ZDARMA

Máte pochybnosti a váhate, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť?

Neviete, či je vhodná na riešenie práve Vášho zdravotného problému alebo zložitej životnej situácie?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si so mnou konzultáciu ZDARMA.
Porozprávajte mi Váš príbeh a ja nájdem pre Vás najlepšie riešenie.

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.