clock-160335_640.png

10 minútová konzultácia ZDARMA

Máte pochybnosti a váhate, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť?

Neviete, či je vhodná na riešenie práve Vášho zdravotného problému alebo zložitej životnej situácie?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si so mnou konzultáciu ZDARMA.
Porozprávajte mi Váš príbeh a ja nájdem pre Vás najlepšie riešenie.

So synom Matejom sme behali od jedného kožného lekára ku druhému. Avšak veľké červené fľaky, ktoré neustále svrbeli nezmizli. Práve naopak. Neustále sa zväčšovali, niekedy až mokvali.

Lekári atopický ekzém označili ako niečo dedičné, s čím sa nedá nič robiť. Od jeho pol roka sme vyskúšali množstvo rôznych mastí, liekov až sme sa dopracovali ku kortikoidom. Tie sme mu odmietli dávať.

Potom sme natrafili na Zuzku. :-) Dnes sa Matej môže pochváliť krásnou, hebkou a vláčnou pokožkou. Stačilo len 5 sedení a Matej sa zbavil atopického ekzému, alergie na mlieko, vajce a zemiakový škrob.

Mrzí ma, že sme o tejto metóde nevedeli skôr. Ušetrili by sme si 4 roky trápenia. Je to až neuveriteľné, ale funguje to. Máme to odskúšané na vlastnej koži, aj Matejovej :-).

Zuzi, patrí ti moje veľké ĎAKUJEM. Tvoj prístup k deťom je úžasný, čo svedčí o tom, že ťa Matej vníma ako kamarátku a nie odstrašujúceho lekára.

Referenciu si môžete overiť TU >>>

Dana Piljarová, www.bezalergenov.sk

K Zuzke sme s 10 ročnou dcérou začali chodiť pred viac ako rokom. Vtedy mala psychické problémy a hrozilo, že skončí na antidepresívach.

Veľa som o CESTE čítala na internete a povedala som si, že to skúsime, veď nemáme čo stratiť. 

Dcéru bolievalo brucho. Mala z toho až taký problém, že nechcela vychádzať z domu. Nechcela sa hrávať s kamarátkami. Stále sa bála, že bude mať problémy s bruchom. 

Postupne, po pár sedeniach, sa jej stav začal zlepšovať. Aj ja som začala chodiť k Zuzke na terapiu, aby som dcére pomohla sa zbaviť problému (vyzeralo to, že veľa vecí berie práve zo mňa). 

Aj ja som si na terapii vyriešila veci, ktoré ma trápili. Som realista a neverila som, že by CESTA mohla fungovať. Kvôli dcére som to však chcela vyskúšať.

Dnes už môžem povedať, že CESTA pomohla nielen mojej dcére, ale aj mne. Dcéra dodnes chodí k Zuzke a prospieva jej to. Aj keď teraz rieši na terapii "oveľa ľahšie problémy", ako bol ten, kvôli ktorému sme na terapiu prišli. 

Keby som to nezažila, neuverím. Našťastie som to zažila a uverila. 

Janka Kostanjevcová

Môj 7 ročný syn býval často agresívny a na akúkoľvek, pre neho stresovú, situáciu reagoval záchvatom zúrivosti, hnevu a fyzického napádania ľudí okolo. Po absolvovaní terapie Cesta sa naučil lepšie zvládať spomínané situácie, a ak sa aj dostal do stavu zúrivosti, veľmi rýchlo ho to prešlo.

Ďalším pozitívom terapie je ľahšie zvládanie životných situácií. Príklad: Syn si sám nedokázal vytrhnúť prvý zub, ktorý mu "visel na vlásku". Rovnako odmietal zásah iných. Nakoniec sa mu vylomil pri jedle.

Pri ďalšom zube (to už absolvoval niekoľko stretnutí s terapeutkou Zuzkou) sa bál toho vytrhnutia rovnako, ale zavolal si ma a hovorí: “Mami, ja to zvládnem. Nadýchnem sa z balónika odvahy a ten zub si vytrhnem.” A tak aj urobil. Jeho šťastie v očiach, že to zvládol sám, bolo neopísateľné. Od vtedy vie, že dokáže čokoľvek. :-)

Helena

Stretnutia so Zuzkou mi pomohli nájsť sebadôveru. Dokáže vytvoriť prostredie plné pochopenia, v ktorom som bol schopný otvoriť rany a vyliečiť ich. Ďakujem Zuzi!

Roman K.

Terapia Cesta má naučila nové veci o našom tele a spôsobe regenerácie.  Pomohla mi zbaviť sa starej emocionálnej príťaže, nárastu energie, sebaistoty a radosti zo života. Za toto všetko vďačím tebe Zuzka! Na záver jedno veľké ĎAKUJEM a vrúcne objatie.

Dušan S.

Bohušová ZuzanaDobrý deň, volám sa Zuzana Bohušová a som terapeut celosvetovo uznávanej liečebnej metódy CESTA podľa Brandon Bays. 

Pomáham deťom, onkologickým pacientom a iným ľuďom odhaliť skutočnú príčinu ich zdravotných ťažkostí.

Sprevádzam ich pri liečení a zlepšení zdravotného stavu, bez zbytočného užívania liekov

Viac sa o mne dozviete TU >>>

Referencie

Ušetrili by sme si 4 roky trápenia, keby sme o tejto metóde vedeli skôr.

Je to až neuveriteľné, ale funguje to. Máme to odskúšané na vlastnej koži, aj Matejovej :-).

 

Dana Piljarová www.bezalergenov.sk

Chcem vidieť ďalšie referencie >>>

10 minútová
konzultácia zdarma

Ak váhate a nie ste si istý, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť, kliknite na tlačidlo nižšie
a dohodnite si so mnou konzultáciu zdarma.

clock-160335_640.png

10 minútová konzultácia ZDARMA

Máte pochybnosti a váhate, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť?

Neviete, či je vhodná na riešenie práve Vášho zdravotného problému alebo zložitej životnej situácie?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si so mnou konzultáciu ZDARMA.
Porozprávajte mi Váš príbeh a ja nájdem pre Vás najlepšie riešenie.

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.