clock-160335_640.png

10 minútová konzultácia ZDARMA

Máte pochybnosti a váhate, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť?

Neviete, či je vhodná na riešenie práve Vášho zdravotného problému alebo zložitej životnej situácie?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si so mnou konzultáciu ZDARMA.
Porozprávajte mi Váš príbeh a ja nájdem pre Vás najlepšie riešenie.

Dobrý deň,

volám sa Zuzana Bohušová a som terapeut celosvetovo uznávanej liečebnej metódy CESTA podľa Brandon Bays. 

Pomáham deťom, onkologickým pacientom a iným ľuďom odhaliť skutočnú príčinu ich zdravotných ťažkostí. Sprevádzam ich pri liečení a zlepšení zdravotného stavu, bez zbytočného užívania liekov. 

 

Moja CESTA

Môj život je rôznorodý a už od detstva bol popretkávaný rôznymi chorobami. Bola som neustále chorá. Raz to boli priedušky, inokedy alergia, problémy s vaječníkmi, neplodnosť, zápal slepého čreva, podbrušnice, vredy, angína pektoris, či mesačná strata zraku.

Ako vidíte, môj chorobopis bol naozaj pestrý. Ak bolo chvíľu dobre, štafetu chorôb prevzali moje dve deti. Pasovali sme sa s astmou, epilepsiou, dilatáciou obličky, dokonca sme získali aj nálepku ADHD. 

Všetko to v mojich 30tich rokoch zaklincovala rakovina. Lekári mi dávali pol roka. 

Mohla som si vybrať. Buď sa budem ľutovať a neustále sa pýtať "Prečo ja?" alebo so svojim životom niečo spravím.

Odštartovala som to pitím a fajčením, veď telo má ísť do hrobu zhumpľované. Táto fáza mi našťastie nevydržala príliš dlho. Stiahla som sa do úzadia a začala sa venovať veciam, ktoré ma neustále lákali. Chcela som sa im venovať, len na ne nikdy nebol čas. 

Začala som piť šťavy, behať, plávať. Svoje myslenie som prehodila z "obetovať sa pre druhých" na "starostlivosť o seba". Pustila som sa do štúdia špeciálnej pedagogiky, ktorá bola zameraná hlavne na poruchy učenia a správania u detí. Rozmýšľala som, z čoho vznikajú tieto poruchy a ako sa dajú liečiť. 

Vraví sa, že Boh ti nikdy nenadelí viac, ako si schopný zvládnuť.

Vedela som, že choroby musia mať hlbší význam a musia súvisieť s vlastným vnútrom človeka. Podstatou týchto chorôb je psychika a všetko vzniká zo zablokovaných emócií.

S odstupom času musím povedať, že každá choroba ma niečomu naučila. Klasická medicína neriešila podstatu môjho zdravotného problému, preto som postupne objavovala výhody alternatívnej liečby, či už to boli bylinky, homeopatiká alebo tradičná čínska medicína

Moje podvedomie mi našepkávalo, že telo a duša musia navzájom ladiť, inak sa nevyliečim. Rakovinu som úspešne porazila. :-)

Už ma nemohlo nič prekvapiť.

Lenže život niekedy dáva naozaj tvrdé rany. Svoj boj s rakovinou som síce vyhrala, avšak moja mama toľko šťastia nemala.

Po smrti mojej mamy som bola vystavená veľkej psychickej aj fyzickej záťaži. Moje telo prestávalo fungovať. Nevedela som, ako to zastavím, ako sa nadobro uzdravím. Dá sa to vôbec? 

V tom čase sa mi dostala do rúk kniha CESTA. Po jej prečítaní som vedela, že to je tá „správna terapia“, ako sa uzdraviť. Sama aplikovať terapiu som si netrúfla, preto som vyhľadala odborníkov. 


„CESTA“ mi otvorila dvere do mojej duše, do môjho podvedomia. Našla som tam podstatu svojich chorôb a úspešné liečenie sa začalo. Môj zdravotný stav (problémy s obličkami, pečeňou, srdcom ) sa upravil. Všetko sa začalo meniť k lepšiemu, nielen zdravie, ale aj vzťahy a práca.

Po absolvovaní niekoľkých mojich „CIEST“ som dostala ponuku zapojiť sa do celého terapeutického programu. Po ročnom absolvovaní programu, priamo u Brandon Bays a Kevina Billetta v Holandsku, som sa stala terapeutom.

Moje vedomie sa začalo meniť. Menil sa môj pohľad na život, na ľudí a vzťahy. Na všetky moje otázky som začala dostávať odpovede.

„CESTA“ mi priniesla môj „pokoj v duši“. Radosť zo života, pokora a láska ma sprevádza každým dňom. Som vďačná za veľký dar, ktorým je schopnosť vcítiť sa do potrieb klienta a vnímať chorobu jeho očami.

Pomáham klientom nachádzať ich pravú podstatu, diamant, ktorý je skytý v každom z nás. Som šťastná, keď klienti nájdu samých seba, keď sa cítia po terapiách úžasne, keď sa vyliečia z rôznych závažných chorôb. Najsladšie sú však deti. Sú bezprostredné a hneď pochopia, ako „CESTA“ uzdravuje.

„CESTA“ mi ukázala smer do nového vnímania, stala sa mojou súčasťou, priviedla ma na úplne inú životnú dráhu a odhalila vnútornú radosť. Splnil sa mi sen. Mám povolanie, ktoré je mojou láskou. :-)

Bohušová ZuzanaDobrý deň, volám sa Zuzana Bohušová a som terapeut celosvetovo uznávanej liečebnej metódy CESTA podľa Brandon Bays. 

Pomáham deťom, onkologickým pacientom a iným ľuďom odhaliť skutočnú príčinu ich zdravotných ťažkostí.

Sprevádzam ich pri liečení a zlepšení zdravotného stavu, bez zbytočného užívania liekov

Viac sa o mne dozviete TU >>>

Referencie

Ušetrili by sme si 4 roky trápenia, keby sme o tejto metóde vedeli skôr.

Je to až neuveriteľné, ale funguje to. Máme to odskúšané na vlastnej koži, aj Matejovej :-).

 

Dana Piljarová www.bezalergenov.sk

Chcem vidieť ďalšie referencie >>>

10 minútová
konzultácia zdarma

Ak váhate a nie ste si istý, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť, kliknite na tlačidlo nižšie
a dohodnite si so mnou konzultáciu zdarma.

clock-160335_640.png

10 minútová konzultácia ZDARMA

Máte pochybnosti a váhate, či Vám metóda CESTA dokáže pomôcť?

Neviete, či je vhodná na riešenie práve Vášho zdravotného problému alebo zložitej životnej situácie?

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si so mnou konzultáciu ZDARMA.
Porozprávajte mi Váš príbeh a ja nájdem pre Vás najlepšie riešenie.

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.